انتخاب زبان / Choose Language :

درباره شرکت مهندسی آب پیشه

شركت مهندسي آب پيشه در سال 1375 با هدف طراحی و اجرای تخصصی پروژه های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی تشکیل و در این راستا با طراحی بیش از 100 نرم افزار تخصصی داخلی و استفاده از نرم افزارها تولید کنندگان تجهیزات خارجی به منظور طراحی دقیق و سریع تجهیزات امکان طراحی دقیق تجهیزات مطابق با آخرین استانداردهای جهانی فراهم گردید .

هسته تحقيق و توسعه، امكان تحقيقات علمي و بهبود كيفيت كارايي تجهيزات را فراهم نموده که در سايه اين تحقيقات موفق به ثبت 3 اختراع با شماره هاي ثبت 37247 و 37248 و 38083 در رابطه با تزريق كننده هاي شيميايي بدون برق براي نخستين بار در جهان گرديده ايم.

ساخت: امكانات كارگاهي شامل كليه تجهيزات مورد نياز و كارگران ماهر و گروه مهندسي ناظر امكان ساخت تجهيزات استاندارد را با بهترين كيفيت فراهم نموده است.

تامين: با توجه به امكانات وارداتي و قراردادهاي منعقد شده و سوابق خريد از شركت هاي تامين كننده قطعات اوليه، امكان تامين و تحويل تجهيزات تخصصي با مبدا خارجي در اسرع وقت فراهم است و دراين رابطه قراردادهاي همكاري و نمايندگي نيز به امضاء رسيده است.

 

آزمايشگاه: تجهیز آزمايشگاه آب و فاضلاب، امكان انجام امور تحقيقاتي و همچنين تست و بررسي دقيق پروژه هاي در حال اجرا را فراهم نموده.

نصب و راه اندازي و تعميرات: گروه اجرائي مجرب این شرکت با استفاده از امكانات كارگاهي و آزمايشگاهی مورد نياز نسبت به نصب و راه اندازي پروژه هاي اجرائي شركت اقدام مي نمايد. از این رو با توجه به تجارب قبلي امكان تعمير و رفع عيب­های ابلاغ شده از طرف كارفرمای مستقل از گروه اجرا كننده قبلي فراهم است.

نظرشما درباره طراحی و محتوای سایت چیست؟

اخبار و رویدادها:

  • 1
  • 2
  • 3

تعویض لوله های کف استخر

آب پیشه-با توجه به مشکلات مربوط به فرسودگی لوله های کف استخرهای بزرگ ورزشی و لزوم تعویض این لوله بدو...

کاهش هزینه سرمایه گذاری اولیه استخرهای سرپوشیده خانگی

آب پیشه-بخش تحقیق و توسعه با مقایسه مشخصات فیلترهای شنی این استخرها در انواع وارداتی و ساخت داخل و ا...

کاهش هزینه برق مصرفی جکوزی

آب پیشه - با توجه به افزایش هزینه برق مصرفی و به منظور کاهش این هزینه بخش تحقیق و توسعه با بررسی سیس...

تماس با ما:

آدرس:تهران-میدان تجریش  خ شهیددربندی پلاک110-واحد1

تلفن:22285235-22003873

فکس:22807115

ایمیل:info@abpisheh.com

صندوق پستی:5859-19395


پروژه های در دست ساخت :

 

 

 

شرکت مهندسی آب پیشه هم اکنون در حال ساخت اجزاء سه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی میباشدکه درعکس بخشی از تجهیزات ساخته شده و نیمه ساز را مشاهده مینمائید.